czwartek, kwiecień 18, 2024
Follow Us
czwartek, 24 grudzień 2015 11:05

Zadał cios nożem na parkingu

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zadał cios nożem na parkingu fot. Komenda Stołeczna Policji

Trzymiesięczny areszt zastosował sąd wobec Damiana U. Mężczyzna jest podejrzany o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Z ustaleń wynika, że sprawca zaatakował pokrzywdzonego na parkingu, zadał mu cios nożem w brzuch. Mężczyzna został zabrany przez karetkę do szpitala.

Policjanci z Woli zatrzymali 39-latka. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili znaczną ilość marihuany. Teraz może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Do zdarzenia doszło na parkingu. Policjanci z wolskiego wywiadu otrzymali zgłoszenie o tym, że nieznany mężczyzna zadał cios nożem pokrzywdzonemu. Na miejscu okazało się, że pomiędzy napastnikiem, a pokrzywdzonym doszło do awantury o miejsce parkingowe. W pewnym momencie wyjął nóż i pchnął nim w brzuch pokrzywdzonego, po czym się oddalił. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia, która zabrała pokrzywdzonego do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, gdzie może przebywać mężczyzna. W mieszkaniu 39-latka policjanci zatrzymali Damiana U., zabezpieczyli nóż i ujawnili w plastikowym pojemniku susz roślinny. Badanie wykazało, że jest to znaczna ilość marihuany.

Damian U. trafił do policyjnej celi. Dalej sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zebraniu materiału dowodowego, podejrzany usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu, Damian U. trafił do aresztu na trzy miesiące. Teraz może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat.

a