poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
piątek, 04 grudzień 2015 11:00

Próbowali ukraść bmw warte 250 tys. zł

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Próbowali ukraść bmw warte 250 tys. zł fot. Komenda Stołeczna Policji

Dwaj mężczyźni trafili do aresztu na trzy miesiące. Taką decyzję podjął sąd na wniosek prokuratury, po tym jak policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z wolskiej komendy przedstawili podejrzanym zarzuty dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem bmw wartego 250.000 złotych.

Obywatele Ukrainy wpadli na gorącym uczynku w ręce stołecznych wywiadowców.

Do zdarzenia doszło około godziny 12. Stołeczni wywiadowcy w trakcie służby zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn kręcących się przy zaparkowanym bwm. Policjanci zauważyli, że obaj próbują dostać się do środka pojazdu. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Kompletnie zaskoczeni obywatele Ukrainy zostali zatrzymani na gorącym uczynku przestępstwa. Po sprawdzeniu i kontroli osobistej mężczyzn okazało się, że mają oni przy sobie nożyce, czarne rękawiczki oraz przedmioty służące do kradzieży pojazdów.

39-latek i jego 36-letni kompan trafili do policyjnej celi. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z wolskiej komendy. Po zebraniu materiału dowodowego przedstawili obu podejrzanym zarzuty dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem bmw wartego około 250.000 złotych. Decyzja sądu obywatele Ukrainy trafili do aresztu na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwo może im grozić kara do 10 lat więzienia.

a