sobota, maj 18, 2024
Follow Us
środa, 28 październik 2015 10:30

Tymczasowy areszt za znęcanie się

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Tymczasowy areszt za znęcanie się fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Wawra zatrzymali 31-letniego Pawła B. Mężczyzna był znany funkcjonariuszom w związku z dokonywanymi włamaniami. Był już nawet za te przestępstwa tymczasowo aresztowany. Teraz jednak odpowie za znęcanie się, psychiczne nad córką konkubiny, a nad samą partnerką zarówno psychiczne jak i fizyczne oraz uszkodzenie jej ciała. Sąd tym razem również przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował tymczasowe aresztowanie wobec podejrzanego.

Do komisariatu w Wawrze zgłosiła się kobieta, która powiadomiła o agresji i przemocy, jaką stosował jej konkubent. Pokrzywdzona postanowiła złożyć zawiadomienie, kiedy po raz kolejny 31-letni Paweł B. podniósł na nią rękę i groził jej nożem, przykładając go do brzucha, a następnie zaczął rzucać nią o ścianę. Kobieta doznała urazów głowy. Z jej relacji wynikało, że partner od dłuższego czasu wyzywa i znęca się psychicznie nad jej córką, a wobec niej również stosuje formy znęcania fizycznego.

Policjanci z komisariatu przy ulicy Mrówczej natychmiast zajęli się sprawą i zatrzymali 31-latka. Mężczyzna jest znany policjantom. Był już w przeszłości zatrzymywany i decyzją sądu tymczasowo aresztowany za kradzieże z włamaniem. Tym razem materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów znęcania się i uszkodzenia ciała.

W sądzie po raz kolejny przychylono się do wniosku o jego tymczasowe aresztowanie.

a