niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
poniedziałek, 13 lipiec 2015 10:40

Dzielnicowi zatrzymali włamywacza

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Halinowie podczas patrolu Józefina zatrzymali 41-letniego Sławomira S., który prowadził wózek, na którym znajdowały się metalowe przedmioty pochodzące z włamania.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie podejrzanemu zarzutu popełnienia kradzieży z włamaniem. 41-latek przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

Dzielnicowy miasta Halinowa i Hipolitowa wspólnie z dzielnicowym dębskiej gminy patrolowali teren Józefina. Podczas obchodu zauważyli mężczyznę prowadzącego dwukołowy wózek, na którym znajdował się podejrzane metalowe przedmioty, między innymi klucze, lewarek oraz inne narzędzia.

Policjanci sprawdzili okoliczne posesje i ustalili, że przedmioty pochodzą z włamania do pomieszczenia gospodarczego. Prowadzącego wózek z fantami, 41-letniego Sławomira S., dzielnicowi osadzili w policyjnym areszcie.

Na podstawie zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego, 41-latkowi przedstawiono zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem. Podejrzany przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

a