sobota, maj 18, 2024
Follow Us
czwartek, 18 czerwiec 2015 14:11

Uderzył i groził świadkowi spaleniem domu

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Uderzył i groził świadkowi spaleniem domu fot. Komenda Stołeczna Policji

Będący na spacerze mężczyzna zauważył kradzież przewodów telekomunikacyjnych. Gdy próbował reagować, ten uderzył go i groził spaleniem domu. Policjanci z Józefowa w pościgu zatrzymali podejrzewanego. Z uwagi na jego agresywne zachowanie, konieczne okazało się zastosowanie wobec 28-latka środków przymusu bezpośredniego.

Do policyjnej celi trafił 28-letni mieszkaniec Otwocka. Został on zatrzymany po pościgu przeprowadzonym przez policjantów z komisariatu w Józefowie. Jak wynika z przeprowadzonych w tej sprawie ustaleń, mężczyzna zaatakował przechodnia będącego na spacerze, który zauważył, że dokonuje on próby kradzieży przewodów telekomunikacyjnych. Po zwróceniu mu uwagi, 60-leni mężczyzna został uderzony, a następnie sprawca zagroził mu spaleniem domu.

28-latek był agresywny podczas zatrzymania i dlatego policjanci z Józefowa musieli zastosować wobec niego środki przymusu bezpośredniego.

Zatrzymany mężczyzna, mieszkaniec Otwocka trafił do policyjnej celi. Usłyszy on teraz zarzuty zarówno za próbę kradzieży, jak i za kierowanie gróźb.

a