wtorek, maj 17, 2022
Follow Us
poniedziałek, 01 czerwiec 2015 13:06

Pijany, poszukiwany i bez prawa jazdy uciekał policjantom

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pijany, poszukiwany i bez prawa jazdy uciekał policjantom fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Czosnowa w bezpośrednim pościgu zatrzymali kierowcę alfa romeo, który miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest do ustalenia miejsca pobytu przez prokuratury w Płońsku i Legionowie.

Teraz 26-letni mieszkaniec powiatu legionowskiego odpowie za jazdę po pijanemu oraz kierowanie bez uprawnień. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W nocy z soboty na niedzielę do dyżurnego nowodworskiej komendy dotarło zgłoszenie, że „siódemką" w stronę Gdańska jedzie alfa romeo, którego kierowca prawdopodobnie jest pijany. Do sprawdzenia informacji przystąpili mundurowi z Czosnowa. Kiedy próbowali zatrzymać pojazd do kontroli, kierowca przyspieszył i zaczął uciekać .

Podczas krótkiego pościgu funkcjonariusze zatrzymali kierowcę, który próbował ich zgubić na ul. Gruszkowej w Czosnowie. Jak się później okazało 26-letni Karol C., mieszkaniec powiatu legionowskiego, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponad to mężczyzna był poszukiwany przez dwie prokuratury w celu ustalenia miejsca pobytu i nie miał prawa jazdy.

Kierowca został zatrzymany i trafił do celi. Teraz prawdopodobnie usłyszy zarzut jazdy po pijanemu oraz odpowie za kierowanie bez uprawnień.

a