niedziela, lipiec 21, 2024
Follow Us
piątek, 29 maj 2015 12:28

Aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków i handel

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków i handel fot. Komenda Stołeczna Policji

Kolejna osoba podejrzana o handel narkotykami znalazła się w rękach ursynowskich policjantów zwalczających przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, u którego w miejscu zamieszkania zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany.

28 maja Przemysław K. został tymczasowo aresztowany przez sąd. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową na Ursynowie ustalili kolejną osobę podejrzewaną o handel środkami odurzającymi. Przemysław K. został zatrzymany w rejonie skrzyżowania ulicy Rosoła i Wąwozowej. Kiedy mundurowi udali się do miejsca jego zamieszkania znaleźli tam między innymi dwie kule zawinięte plastrem, pudełko z białym proszkiem, słoik z roślinnym suszem oraz torebkę z zawartością takiego suszu z łodygami.

Policjanci przejęli do sprawy ponad 130 gramów marihuany oraz zabezpieczyli także pieniądze na poczet przyszłych kar. Biały proszek trafił do dalszych badań. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że 30-latek mógł handlować marihuaną. Zebrany materiał w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mu zarzutów w prokuraturze. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi. Został już tymczasowo aresztowany przez sąd. Za przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

a