czwartek, lipiec 25, 2024
Follow Us
piątek, 15 maj 2015 14:13

Areszt dla podejrzanych o przestępstwa narkotykowe

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Areszt dla podejrzanych o przestępstwa narkotykowe fot. Komenda Stołeczna Policji

Kolejna osoba podejrzana o handel narkotykami została zatrzymana przez mokotowskich kryminalnych. W ręce policjantów trafił także mężczyzna, u którego w miejscu zamieszkania została zabezpieczona znaczna ilość marihuany.

35-letni Hubert Z. oraz 40-letni Jarosław S. usłyszeli już w prokuraturze zarzuty oraz zostali tymczasowo aresztowani przez sąd. Może im grozić kara do 10 lat więzienia.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili kolejną osobę podejrzewaną o handel narkotykami. Działania operacyjne policjantów doprowadziły ich także do mężczyzny, który prawdopodobnie przechowywał środki odurzające w miejscu zamieszkania i mógł je przekazywać wspólnikowi do sprzedaży.

Kryminalni zatrzymali mężczyzn na terenie parku mieszczącego się na Bródnie. Wszystko wskazywało na to, że chwilę wcześniej doszło tam do transakcji narkotykowej. W miejscu zamieszkania Jarosława S. policjanci zabezpieczyli ponad 140 gramów marihuany. Funkcjonariusze ustalili, że Hubert Z. handlował narkotykami już od jakiegoś czasu. Obaj mężczyźni, po zebraniu materiału dowodowego w tej sprawie zostali doprowadzeni do prokuratury.

Hubert Z. usłyszał dwa zarzuty za handel narkotykami, a Jarosław S. jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości marihuany. Mężczyznom może grozić kara do 10 lat więzienia.

a