czwartek, kwiecień 18, 2024
Follow Us
wtorek, 07 kwiecień 2015 13:47

Zabezpieczono ponad kilogram haszyszu

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zabezpieczono ponad kilogram haszyszu fot. Komenda Stołeczna Policji

Ponad kilogram haszyszu w kostkach zabezpieczyli policjanci ze stołecznego Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową. Zatrzymany został 45-letni Robert K., który usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową prowadząc działania wymierzone w zorganizowane grupy trudniące się handlem narkotykami dysponowali informacją, że w jednym z warsztatów przy ul. Szklanej na warszawskim Targówku może dochodzić do handlu narkotykami. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i weszli do pomieszczeń garażowych należących do 45-letniego Roberta K. Podczas przeszukania policjanci znaleźli 1,15 kg haszyszu w kostkach. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do stołecznej komendy.

Robert K. usłyszał w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga – Północ zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Ten czyn zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna opuścił siedzibę prokuratury za poręczeniem majątkowym. Będzie też musiał stawiać się w jednostce policji, by podpisywać listę osób dozorowanych.

a