poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
sobota, 04 kwiecień 2015 12:08

100 gramów heroiny i kokaina nie trafią na rynek

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
100 gramów heroiny i kokaina nie trafią na rynek fot. Komenda Stołeczna Policji

Po czterech latach pobytu w zakładzie karnym 26-letni Kamil N., decyzją sądu, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Podejrzany w prokuraturze usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w warunkach recydywy. Mężczyzna miał ponad 100 gram heroiny.

Policjanci zabezpieczyli od 26-latka 1500 złotych na poczet przyszłych kar. Kamil N. został zatrzymany przez stołecznych wywiadowców.

Policjanci ze stołecznego wywiadu podjęli interwencję wobec mężczyzny, który miał torebki foliowe z zawartością proszku koloru beżowego. Wstępne badania potwierdziły, że jest to około 100 gram heroiny. Dodatkowo mężczyzna posiadał również zawiniątka z folii aluminiowej z kokainą.

26-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Sprawą dalej zajęli się śledczy z Pragi Północ. Policjanci ustalili, że Kamil N. cztery miesiące temu opuścił zakład karny, gdzie przebywał cztery lata za handel narkotykami. Po zebraniu materiału dowodowego, 26-latek trafił do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w warunkach recydywy. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.

a