środa, czerwiec 19, 2024
Follow Us
piątek, 27 marzec 2015 13:49

Zatrzymany z anabolikami

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zatrzymany z anabolikami fot. Komenda Stołeczna Policji

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę podczas przeprowadzania transakcji handlowej. Mężczyzna próbował sprzedać anaboliki, które wymagają pozwolenia na dopuszczenie ich do obrotu.

Bartłomiej C. trafił do policyjnej celi, a środki farmaceutyczne zostały zabezpieczone. Teraz 27-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci ustalili, że na jednym z parkingów przy ulicy Gąbińskiej może dochodzić do nielegalnej sprzedaży anabolików. Ponadto funkcjonariusze stale monitorują strony internetowe, na których mogą być sprzedawane środki farmaceutyczne, na które potrzebne są pozwolenia, na wprowadzanie ich do obrotu. Analizując zebrane informacje, ustalili, że za sprzedażą takich środków może stać 27-letni mężczyzna.

Kryminalni około godziny 17:00 podjęli interwencję w stosunku do dwóch mężczyzn, z których jeden chciał sprzedać część towaru, a drugi kupić. Jak się okazało Bartłomiej C. oferował do sprzedaży kilka paczek środków anabolicznych za 450 złotych. Policjanci zatrzymali 27-latka i cały towar, który miał do sprzedaży.

Mężczyzna trafił do komendy przy ulicy Żeromskiego, gdzie usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu produktów leczniczych, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie ich do obrotu. 27-latek twierdził, że anaboliki miał na własny użytek, bo przygotowuje się do zawodów kulturystycznych. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

a