wtorek, maj 17, 2022
Follow Us
wtorek, 17 marzec 2015 13:59

Małżeństwo zatrzymane pod zarzutem sutenerstwa

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci z komisariatu na warszawskim Targówku zatrzymali małżeństwo podejrzane o czerpanie korzyści z nierządu. Jak ustalili funkcjonariusze, od pewnego czasu udostępniali oni mieszkanie pokrzywdzonej i przyjmowali korzyści majątkowe z uprawniania przez nią prostytucji.

W komendzie na Pradze Północ oboje już usłyszeli zarzut sutenerstwa. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania 46-latka i jego 38-letniej żony doszło po południu na warszawskim Targówku. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że małżeństwo udostępniało kobiecie mieszkanie i przyjmowało korzyści majątkowe z uprawniania przez nią prostytucji. W wyniku nieporozumienia dotyczącego wcześniejszych ustaleń pomiędzy małżeństwem a kobietą doszło do awantury.

Piotr S. i 38-latka zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Po zebraniu materiału dowodowego dochodzeniowy z Pragi Północ przedstawili małżeństwu zarzut sutenerstwa. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

a