sobota, maj 25, 2024
Follow Us
czwartek, 12 marzec 2015 13:23

Areszt za rozbój w salonie gier

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Areszt za rozbój w salonie gier fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Wawra ustalili, kim najprawdopodobniej był jeden ze sprawców napadu na salon gier. Mężczyzna został zatrzymany, podczas przeszukania zabezpieczono kasetkę pochodzącą z tego przestępstwa oraz dwa automaty, które jak wskazują ustalenia, mogły zostać skradzione w Glinojecku.

47-letni Jarosław S. usłyszał w prokuraturze zarzut dokonania rozboju, w sądzie zastosowano tymczasowy areszt wobec podejrzanego.

W miniony weekend na terenie Wawra doszło do rozboju w jednym z salonów gier. Napastnicy grozili kobiecie z obsługi, a następnie rozbili maszyny i ukradli kasetki. Tuż po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze wykonali wszystkie czynności na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przedmioty należące do sprawców, a następnie operacyjnie ustalili, kim najprawdopodobniej jest jeden z mężczyzn biorących udział w przestępstwie.

47-letni Jarosław S. wpadł w ręce policjantów kilka dni później. W garażu należącym do 47-latka policjanci znaleźli i zabezpieczyli kasetkę pochodzącą ze zdarzenia w Wawrze, a także dwa całe automaty, które najprawdopodobniej zostały skradzione w Glinojecku. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Pokrzywdzona rozpoznała w nim napastnika. Śledczy z komisariatu w Wawrze zgromadzili obszerny materiał dowodowy, na podstawie którego w prokuraturze zatrzymany usłyszał zarzut dokonania rozboju. Sąd zdecydował o zastosowaniu tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.

a