sobota, maj 18, 2024
Follow Us
środa, 28 styczeń 2015 11:40

Wpadł podejrzany o napad w salonie gier

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wpadł podejrzany o napad w salonie gier fot. Komenda Stołeczna Policji

Zaledwie kilka dni zajęło grodziskim policjantom rozwiązanie sprawy napadu na salon gier. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie rozboju. Jeszcze dziś o zarzutach i dalszym losie Rafała W. zdecyduje prokuratura i sąd. Policjanci ustalają jeszcze udział innych osób w tym przestępstwie.

Kilka dni temu grodziscy policjanci zostali wezwani do jednego z salonów gier, gdzie miało dojść do napadu. Na miejscu ustalili, że rano do lokalu wszedł mężczyzna, który uderzył pracownicę, zamknął ją w jednym z pomieszczeń i zabrał pieniądze z automatów. Właściciel wycenił swoje straty na ponad 8 tysięcy złotych.

Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, natychmiast sprawą zajęli się grodziscy kryminalni. Do poszukiwania sprawcy napadu policjanci zabezpieczyli wszystkie możliwe zapisy monitoringu. To pomogło w ustaleniu danych podejrzewanego mężczyzny, który w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się do udziału w napadzie. 40-latek został zatrzymany w swoim miejscu zamieszkania. Jeszcze dziś o zarzutach i dalszym losie Rafała W. zdecyduje prokuratura i sąd. Policjanci ustalają jeszcze udział innych osób w tym przestępstwie.

a