sobota, maj 18, 2024
Follow Us
poniedziałek, 19 styczeń 2015 11:26

Wpadł ze znaczną ilością narkotyków

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wpadł ze znaczną ilością narkotyków fot. Komenda Stołeczna Policji

Ponad 600 działek marihuany i ponad 100 działek amfetaminy zabezpieczyli policjanci z wydziału kryminalnego z Pragi Północ. W tej sprawie został zatrzymany 20-letni mężczyzna, który trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy zebrali materiał dowodowy i przekazali Adama P. na przesłuchanie do prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec 20-latka prokurator zastosował dozór policyjny.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Pragi Północ zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania lokalu należącego do 20-latka, funkcjonariusze znaleźli torebki foliowe z zawartością suszu roślinnego, jak się okazało, marihuany w ilości ponad 600 działek i amfetaminy w ilości ponad 100 działek.

Adam P. trafił do policyjnego aresztu. Śledczy z północnopraskiej komendy, po zebraniu materiału dowodowego, przekazali podejrzanego na przesłuchanie do prokuratury. 20-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny prokurator został dozór policyjny.

a