niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
wtorek, 13 styczeń 2015 13:06

Groził żonie śmiercią, został aresztowany

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Groził żonie śmiercią, został aresztowany fot. Komenda Stołeczna Policji

12 stycznua sąd tymczasowo aresztował mężczyznę, którego zatrzymali mokotowscy policjanci, po tym jak groził śmiercią swojej żonie. 57-latek trafił w ręce mundurowych po interwencji w miejscu zamieszkania. Okazało się, że Andrzej S. kilkanaście dni wcześniej opuścił areszt za znęcanie się nad kobietą. Teraz może mu grozić kara do 3 lat więzienia.

Kilka minut po północy mundurowi otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Po przybyciu pod wskazany adres na klatce schodowej funkcjonariusze zastali roztrzęsioną kobietę. Z relacji 57-latki wynikało, że jej mąż pod koniec grudnia opuścił areszt, a od początku roku pije i nieustannie urządza awantury. Andrzej S. miał również grozić żonie śmiercią i próbował zrobić jej krzywdę przedmiotami kuchennymi.

Policjanci zastali w mieszkaniu 57-latka, który na ich widok zaczął zachowywać się agresywnie. Mundurowi zatrzymali go i przewieźli do komendy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze przyjęli od jego żony zawiadomienie w tej sprawie. Andrzej S. usłyszał już zarzut. Wczoraj sąd przychylił się do wniosku prokuratury oraz policji i aresztował go na okres dwóch miesięcy. Może mu grozić kara do 3 lat więzienia.

a