piątek, lipiec 19, 2024
Follow Us
poniedziałek, 05 styczeń 2015 12:13

Kokaina z zamrażalnika

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kokaina z zamrażalnika fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykowa najpierw zatrzymali kierowcę mazdy, który miał przy sobie 4 działki kokainy. Na tym jednak funkcjonariusze nie poprzestali, dotarli do kolejnego podejrzanego, który w zamrażalniku przechowywał 67 gramów tego narkotyku.

66-letni Henryk N. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz handlu narkotykami. Decyzją sądu został objęty policyjnym dozorem.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową i narkotykową podczas wykonywania czynności służbowych zatrzymali do kontroli mazdę, której kierowca w plecaku miał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli 4 działki kokainy o łącznej wadze 1,84 grama. 34-letni Krzysztof M. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Na tym jednak sprawa się nie zakończyła. Policjanci operacyjnie ustalili podejrzanego o sprzedaż kokainy. Wykonali niezbędne sprawdzenia, a następnie przystąpili do zatrzymania. 66-letni Henryk N. wpadł w ręce funkcjonariuszy kiedy wracał do domu. W jego mieszkaniu w zamrażalniku policjanci znaleźli i zabezpieczyli prawie 67 gramów kokainy.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Na podstawie zgromadzonych materiałów w prokuraturze usłyszał zarzut. W sądzie został objęty policyjnym dozorem.

a