czwartek, lipiec 25, 2024
Follow Us
piątek, 02 styczeń 2015 10:00

Odpowie za wprowadzanie znacznej ilości narkotyków

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Odpowie za wprowadzanie znacznej ilości narkotyków fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z wydziału kryminalnego z Pragi Północ zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających znacznej ilości. 61-latek posiadał ponad 300 gramów amfetaminy. Po zebraniu materiału dowodowego przez śledczych, Ryszard Ż. został doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury. Podejrzany usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości substancji psychotropowych. Wobec mężczyzny Prokurator zastosował dozór policyjny.

W ręce policjantów z wydziału kryminalnego z północnopraskiej komendy wpadł 61-letni mężczyzna, który był podejrzany o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. W trakcie przeszukania mieszkania, funkcjonariusze znaleźli woreczki i torebki foliowe foliowe z białą substancją. Badanie wykazało, że jest to ponad 300 gramów amfetaminy.

Ryszard Ż. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy z północnopraskiej komendy, po zebraniu materiału dowodowego, przekazali podejrzanego na przesłuchanie do prokuratury. 61-latek usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny prokurator zastosował dozór policyjny. Teraz mężczyźnie może grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

a