poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
wtorek, 16 grudzień 2014 10:57

Chcieli szybko zarobić na święta

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Chcieli szybko zarobić na święta fot. sxc.hu

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież towaru wartego 900 złotych. Łupem złodziei padł sprzęt elektroniczny w jednym ze sklepów samoobsługowych. Konrad D. i Kazimierz P. prawdopodobnie będą odpowiadać za kradzież. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po 19:30 dyżurny komisariatu w Górze Kalwarii przyjął zgłoszenie o kradzieży sprzętu elektronicznego o wartości 900 złotych w jednym z marketów na terenie Góry Kalwarii. Jak ustalił do zdarzenia doszło dzień wcześniej.

Sprawą kradzieży od razu zajęli się funkcjonariusze z miejscowego komisariatu. Policjanci bardzo dokładnie sprawdzali każdą informację, jaka mogła pomóc w ustaleniu sprawców. Po dokładnej analizie zebranych materiałów wytypowali osoby podejrzewane o dokonanie tej kradzieży.

Jeszcze tego samego dnia Konrad D. i Kazimierz P. zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Mężczyźni prawdopodobnie będą odpowiadać za kradzież, za którą grozić może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

a