czwartek, kwiecień 18, 2024
Follow Us
środa, 10 grudzień 2014 11:37

Wywiadowcy zabezpieczyli amfetaminę

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wywiadowcy zabezpieczyli amfetaminę fot. Komenda Stołeczna Policji

Wywiadowcy z mińskiej komendy zatrzymali 20-latka z Mińska Mazowieckiego w związku z podejrzeniem nielegalnego posiadania środków odurzających. Policjanci znaleźli przy nim i zabezpieczyli ponad 9 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzut karny w tej sprawie, przyznał się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci z zespołu wywiadowczego patrolowali okolice ulicy Topolowej w Mińsku Mazowieckim. W pewnej chwili zauważyli przy klatce schodowej jednego z bloków młodego mężczyznę, który nerwowo rozglądał się na boki.

Wywiadowcy postanowili sprawdzić, czy wspomniany mężczyzna nie ukrywa przy sobie podejrzanych przedmiotów lub narkotyków.

Po wylegitymowaniu okazało się, że mężczyzna ma 20 lat i jest mieszkańcem Mińska Mazowieckiego. Policjanci dokładnie skontrolowali 20-latka i znaleźli przy nim małe pudełko, w którym znajdował się biały proszek. Po sprawdzeniu narkotesterem i dokładnym zważeniu okazało się, że jest to ponad 9 gramów amfetaminy.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a później na przesłuchanie, gdzie usłyszał zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających w postaci amfetaminy.

20-latek przyznał się i dobrowolnie poddał karze pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz grzywnie.

a