wtorek, maj 17, 2022
Follow Us
czwartek, 04 grudzień 2014 12:25

Aresztowany za handel narkotykami

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Aresztowany za handel narkotykami fot. Komenda Stołeczna Policji

130 gramów marihuany zabezpieczyli policjanci z komisariatu Policji na warszawskim Targówku. Kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W trakcie dalszych ustaleń, funkcjonariusze udowodnili podejrzanemu handel narkotykami. 22-latek usłyszał zarzuty. Na wniosek prokuratury, decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

W mieszkaniu, które zajmował 22-latek, funkcjonariusze w trakcie przeszukania znaleźli torebki foliowe z suszem roślinnym. Badanie wykazało, że jest to 130 gramów marihuany. Krzysztof O. trafił do policyjnego aresztu. Dalsze czynności policjantów doprowadziły do zebrania materiału dowodowego, który pozwolił na udowodnienie podejrzanemu jeszcze handlu narkotykami.

22-latek trafił na przesłuchanie do prokuratury. Krzysztof O. usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości środków odurzających i handlu narkotykami. Mężczyzna już wcześniej był karany za podobne przestępstwo. Na wniosek prokuratury, decyzją sądu, najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Teraz mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

a