niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
wtorek, 21 październik 2014 13:27

Narkotyki i próba wręczenia łapówki

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Narkotyki i próba wręczenia łapówki fot. Komenda Stołeczna Policji

Podczas kontroli drogowej grodziscy policjanci znaleźli narkotyki u 24-letniego pasażera bmw. Mężczyzna próbował uniknąć zatrzymania za to przestępstwo, usiłując wręczyć funkcjonariuszowi pieniądze. Przemysław B. usłyszał zarzuty obydwu czynów i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci grodziskiej drogówki prowadzący działania na drodze w Siestrzeni zatrzymali do kontroli bmw. Podczas sprawdzania kierującej, jeden z pasażerów zachowywał się bardzo nerwowo. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić powód takiego stanu rzeczy. W kieszeni kurtki mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli fifkę z marihuaną. Mundurowi zabezpieczyli narkotyki i poinformowali 24-latka o zatrzymaniu w związku z ich posiadaniem. Podczas przejazdu do komendy mężczyzna wyjął z kieszeni banknot i rzucił go na kolana policjanta mówiąc, że płaci za wypuszczenie go. Natychmiast został poinformowany, że takie zachowanie jest kolejnym przestępstwem.

Po sporządzeniu wszystkich dokumentów Przemysław B. usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i usiłowania udzielenia funkcjonariuszowi korzyści majątkowej. Mężczyzna przyznał się do obydwu przestępstw i dobrowolnie poddał karze.

a