sobota, maj 18, 2024
Follow Us
czwartek, 16 październik 2014 10:27

Ukradł reklamę lodów, bo pokłócił się z dziewczyną

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ukradł reklamę lodów, bo pokłócił się z dziewczyną fot. sxc.hu

24-latka zatrzymali dzielnicowi z Komisariatu w Kobyłce. Mężczyzna, będąc po wpływem alkoholu, z placu przed cukiernią zabrał w celu przywłaszczenia reklamę loda 3D, której wartość poszkodowany wycenił na kwotę 1200 złotych.

Tomasz K. zaraz po zatrzymaniu tłumaczył się, że przedmiot ten zabrał, bo pokłócił się z dziewczyną i w ten sposób chciał odreagować gniew. Już usłyszał zarzuty kradzieży mienia za co może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z komisariatu w Kobyłce zostali powiadomieni przez właściciela cukierni o mężczyźnie, który z placu przed jego sklepem dokonał kradzieży wartej blisko 1200 złotych reklamy loda 3D. Na miejscu poszkodowany wskazał mężczyznę, oraz leżącą na chodniku uszkodzoną reklamę. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego o ten czyn 24-latka. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 1,6 promila alkoholu.

Tomasz K. rozpytany na okoliczność kradzieży reklamy oświadczył, że przedmiot ten faktycznie zabrał, bo pokłócił się z dziewczyną i w ten sposób chciał odreagować gniew. Chłopak został zatrzymany i umieszczony w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży mienia za co może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

a