niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
poniedziałek, 13 październik 2014 12:21

Oferował tabletki wczesnoporonne

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Oferował tabletki wczesnoporonne fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z Komendy Stołecznej Policji zabezpieczyli tabletki wczesnoporonne, które 33-latek sprzedawał za pośrednictwem portalu internetowego. Arkadiusz L. został zatrzymany. Dalej sprawą zajęli się policjanci z Bielan, którzy przedstawili mu zarzut za wprowadzenie na rynek produktów leczniczych bez wymaganego zezwolenia.

Stołeczni policjanci zostali poinformowani, że na jednym z portali internetowych mężczyzna sprzedaje tabletki wczesnoporonne bez wymaganego zezwolenia. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić tę informację. Gdy mieli już pewność, że mężczyzna wprowadza do obrotu środki farmaceutyczne bez zezwolenia, postanowili zorganizować zasadzkę. Arkadiusz L. został zatrzymany w momencie przeprowadzania transakcji handlowej. Leki zostały zabezpieczone.

33-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Żeromskiego. Bielańscy funkcjonariusze przedstawili mu zarzut za wprowadzanie do obrotu handlowego wczesnoporonnych środków farmaceutycznych bez wymaganego zezwolenia. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

a