sobota, maj 18, 2024
Follow Us
środa, 01 październik 2014 11:43

Ukrywał się na strychu pod wełną mineralną

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ukrywał się na strychu pod wełną mineralną fot. sxc.hu

Kryminalni z komendy w Starych Babicach, zajmujący się poszukiwaniem osób, zatrzymali 30 września Łukasza B. 29-latek poszukiwany był przez sąd na podstawie listu gończego. Policjanci znaleźli mężczyznę na strychu domu, w którym przebywał. Ukrywał się tam przykryty wełną mineralną. Zgodnie z dyspozycją sądu Łukasz B. został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie teraz karę 2 lat pozbawienia wolności.

Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza wydał list gończy za Łukaszem B. Poszukiwaniami zajęli się kryminalni z komendy w Starych Babicach. Policjanci sprawdzali każdy ślad i każdą uzyskaną informację o miejscu pobytu mężczyzny. Wczoraj rano funkcjonariusze zakończyli poszukiwania na terenie izabelińskiej gminy. Wtedy to pojawili się w drzwiach mieszkania, gdzie 29-latek przebywał. Zanim jednak udało im się wejść do domu, przez blisko pół godziny domownicy, po zgaszeniu świateł, udawali, że nikogo nie ma w środku.

W końcu drzwi otworzyła matka mężczyzny. Jednak w żadnym pomieszczeniu mieszkalnym kryminalni nie zastali poszukiwanego. Dopiero po przeszukaniu strychu, policjanci znaleźli schowanego tam Łukasza B. Mężczyzna przykryty był wełną mineralną. Funkcjonariusze zatrzymali 29-latka, a następnie doprowadzili do aresztu śledczego, gdzie zgodnie z dyspozycją sądu, odbędzie teraz karę 2 pozbawienia wolności.

a