niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
piątek, 26 wrzesień 2014 15:27

4 promile podczas opieki nad córką

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
4 promile podczas opieki nad córką fot. sxc.hu

Policjanci z Jabłonny interweniowali w miejscu zamieszkania 25-letniej matki. Marta G. mając 4 promile alkoholu we krwi opiekowała się swoją 3-letnią córeczką. Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi do wytrzeźwienia.

Dziewczynka trafiła do domu dziecka. Kobieta usłyszała zarzut narażenia córki na niebezpieczeństwo. O dalszym losie dziecka zadecyduje sąd rodzinny.

Gdy policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie zostali powiadomieni przez kuratora sądowego, że nietrzeźwa matka opiekuje się małym dzieckiem, natychmiast udali się na interwencję.

Drzwi do mieszkania otworzyła 25-letnia Marta G. W mieszkaniu przebywała też jej 3-letnia córeczka i dwóch mężczyzn, z którymi matka piła alkohol. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali kobietę, która w organizmie miała 4 promile alkoholu. Po ustaleniach policjantów, że 3-letnią dziewczynką nie ma się kto zająć, została podjęta decyzja, o umieszczeniu dziewczynki w domu dziecka.

Kobieta usłyszała zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Wkrótce sąd rodzinny zadecyduje o dalszych losach 3-latki.

a