czwartek, lipiec 25, 2024
Follow Us
wtorek, 19 sierpień 2014 10:04

Kryminalni zabezpieczyli ponad 110 gramów marihuany

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kryminalni zabezpieczyli ponad 110 gramów marihuany fot. Komenda Stołeczna Policji

Bielańscy kryminalni zatrzymali 23-letniego Adama S., u którego w mieszkaniu policjanci zabezpieczyli znaczną ilość środków odurzających. Zatrzymany usłyszał zarzut za posiadanie ponad 110 gramów marihuany. Wobec mężczyzny sąd zastosował 3-miesięczny areszt. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zajmujących się przestępczością narkotykową bielańskich kryminalnych dotarła informacja o powiązaniach Adama S. z tym środowiskiem. Policjanci przeprowadzili szereg czynności operacyjnych, które potwierdziły posiadane przez nich informacje.

W mieszkaniu, w którym przebywał Adam S. policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. 29-latek został zatrzymany i przewieziony do bielańskiej komendy. Podczas przeprowadzonych badań stwierdzono, że zabezpieczone narkotyki to marihuana o wadze ponad 110 gramów.

Po zatrzymaniu Adam S. został umieszczony w policyjnym areszcie. W prokuraturze usłyszał zarzut za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny sąd zastosował areszt na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

a