poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
wtorek, 12 sierpień 2014 10:30

Dozór za rozbój

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dozór za rozbój fot. Komenda Stołeczna Policji

33-letni Artur K., mieszkaniec powiatu nowodworskiego, został zatrzymany przez policjantów, jako podejrzany o dokonanie rozboju na 23-letniej kobiecie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił pod dozór policji. Grozić mu może do 12 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę nad ranem, dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z nowodworskich ulic doszło do rozboju. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Funkcjonariusze ustalili, że 23-letnia dziewczyna została zaatakowana przez mężczyznę, który używając przemocy wyrwał jej torebkę z pieniędzmi i dokumentami.

W trakcie dalszych czynności mundurowi ustalili tożsamość podejrzanego mężczyzny i go zatrzymali. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego. Podczas przeszukania jego mieszkania, policjanci odnaleźli torebkę wraz z zawartością. Ponadto okazało się, że podejrzany wcześniej stosował groźby karalne w stosunku do pokrzywdzonej.

Wczoraj 33-letni Artur K., usłyszał zarzut rozboju oraz gróźb karalnych, a prokurator zastosował wobec niego dozór policji.

a