sobota, maj 18, 2024
Follow Us
poniedziałek, 02 czerwiec 2014 11:09

Tymczasowy areszt za narkotyki

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Tymczasowy areszt za narkotyki fot. Komenda Stołeczna Policji

Trzy miesiące aresztu zastosował Sąd, na wniosek Prokuratury, wobec Daniela M. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego z Pragi Północ w związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających. Kryminalni zabezpieczyli ponad 200 gramów marihuany.

Śledczy, po zebraniu materiału dowodowego, doprowadzili 25-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Kryminalni interweniowali w jednym z lokali na Pradze Północ. W trakcie przeszukania mieszkania, które zajmował Daniel M. policjanci ujawnili ukryte narkotyki. Łącznie, policjanci zabezpieczyli ponad 200 gramów marihuany. W tej sprawie Daniel M. został zatrzymany. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna był już wcześniej karany za posiadanie narkotyków oraz inne przestępstwa.

25-latek trafił do policyjnego aresztu. Śledczy, po zebraniu materiału dowodowego, przekazali podejrzanego na przesłuchanie do Prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek Prokuratury, decyzją Sądu, wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Danielowi M. może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

a