poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
piątek, 23 maj 2014 14:07

Napadał na kobiety

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napadał na kobiety fot. Komenda Stołeczna Policji

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie 3 napaści na młode kobiety. Za każdym razem działał w podobny sposób. Najpierw wybierał ofiarę, obserwował ją, a następnie w ustronnym miejscu, przy wiadukcie kolejowym, napadał. Kobiety atakował od tyłu, zadając cios w twarz, po czym szybko znikał.

Piaseczyńscy kryminalni rozwiązali sprawy trzech napaści na kobiety, które miały miejsce w rejonie wiaduktu kolejowego przy ulicy Puławskiej. Do pierwszego zdarzenia doszło w lutym br., do dwóch kolejnych w maju.

Mężczyzna zazwyczaj atakował w godzinach przedpołudniowych samotnie idące młode kobiety. Napastnik atakował kobiety od tyłu zadają ciosy w twarz, po czym nic nie zabierając, bardzo szybko uciekał.

Miejsce tych zdarzeń cały czas było w zainteresowaniu kryminalnych, którzy rozpytywali świadków i zbierali materiał dowodowy. Po zakończeniu tych działań, policjanci przystąpili do drobiazgowej analizy zebranych materiałów. Żmudna i dokładna praca przyniosła kolejne informacje w sprawie dokonanych napaści.

Dobre rozpoznanie środowiska i prowadzona praca operacyjna pozwoliła na ustalenie kręgu osób podejrzewanych o dokonanie tych napadów. Ustalenia poczynione przez kryminalnych doprowadziły do zatrzymania 32-letniego Marcina S. podejrzewanego o dokonanie napadów na kobiety.

Mężczyzna prawdopodobnie będzie odpowiadał za napaść na trzy kobiety. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

a