poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
wtorek, 13 maj 2014 11:15

Odgryzł kontrolerowi biletów kawałek ucha

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Odgryzł kontrolerowi biletów kawałek ucha fot. Komenda Stołeczna Policji

Funkcjonariusze z Woli zatrzymali mężczyznę, który podczas szarpaniny z kontrolerem biletów odgryzł mu kawałek małżowiny usznej. Mężczyzna jechał w nocnym autobusie bez ważnego biletu. Kiedy kontroler poprosił go o dokument, ten rzucił się na niego. W rozdzieleniu mężczyzn pomogli zaalarmowani przez świadków zdarzenia policjanci. Wczoraj 34-letni Michał K. usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała.

Do zdarzenia doszło tuż przed 4.00 nad ranem. W nocnym autobusie linii N91 do dwóch młodych mężczyzn podeszło troje kontrolerów biletów. Kiedy poprosili mężczyzn o okazanie ważnego biletu przejazdu, ci nie reagowali na wydawane przez nich polecenia i za wszelką cenę chcieli jak najszybciej opuścić autobus.

Kiedy pojazd zatrzymał się na przystanku w rejonie ulicy Aleje Jerozolimskie róg Jana Pawła II mężczyźni próbowali uciec. Wtedy między nimi doszło do szarpaniny. Jeden z napastników zaczął gryźć kontrolera po rękach i w pewnym momencie ugryzł pokrzywdzonego w ucho. Siła tego ugryzienia była tak duża, że sprawca odgryzł mu kawałek małżowiny usznej.

Świadkowie zdarzenia o wszystkim zaalarmowali policjantów. Natychmiast na miejsce zdarzenia skierowano załogi policji. Przybyli na miejsce mundurowi zatrzymali agresywnego mężczyznę, którym okazał się 34-letni Michał K. Badanie alkomatem wykazało, że ma blisko 1,8 promila alkoholu.

Załoga pogotowia zabrała pokrzywdzonego do szpitala, a zatrzymany trafił do policyjnej celi. Wczoraj 34-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała. Za ten czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

a