poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
czwartek, 27 marzec 2014 14:17

Aresztowania za zabójstwo

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Aresztowania za zabójstwo fot. Komenda Stołeczna Policji

Zarzut zabójstwa swojego partnera usłyszała Monika P. zatrzymana przez policjantów z Ochoty. 30-latka zaatakowała mężczyznę nożem, a odniesione przez niego obrażenia okazały się śmiertelne. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Kobieta została już decyzją sądu tymczasowo aresztowana na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na Ochocie. Policjanci zostali zaalarmowani, że w jednym z mieszkań kobieta zaatakowała nożem mężczyznę. Kiedy funkcjonariusze pojawili się pod wskazanym adresem, znaleźli tam leżącego na podłodze 42-letniego mężczyznę, który miał na ciele widoczne rany kłute. Przybyła na miejsce karetka pogotowia przewiozła go do szpitala. Niestety lekarzom, mimo natychmiast podjętej reanimacji, nie udało się uratować 42-latka.

Policjanci ustalili, że kilka ciosów nożem zadała swojemu konkubentowi Monika P. Kobieta tłumaczyła policjantom, że tego dnia spożywała z nim alkohol. Do tragedii doszło prawdopodobnie podczas sprzeczki. Monika P. była pijana. Badanie stanu jej trzeźwości wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i przewieźli do policyjnego aresztu. Wczoraj 30-latka usłyszała w prokuraturze zarzut za zabójstwo. Sąd tymczasowo aresztował ją na okres 3 miesięcy. Grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności.

a