poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
poniedziałek, 24 marzec 2014 15:07

Narkotyki w kontenerze i w budynku

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Narkotyki w kontenerze i w budynku fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z warszawskich Włoch zatrzymali trzech mężczyzn w związku z ujawnioną plantacją konopi indyjskich. Uprawa znajdowała się w specjalnie przygotowanym kontenerze budowlanym oraz w trzech pomieszczeniach budynku przy ulicy Łopuszańskiej. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 1000 krzaków konopi indyjskich.

Policjanci z warszawskich Włoch zostali wezwani na ulicę Łopuszańską do pożaru kontenera. Kiedy mundurowi przybyli na miejsce okazało się, że kontener jest wyposażony w wentylację oraz oświetlenie i rosną w nim konopie indyjskie.

Policjanci na miejscu zatrzymali 35-letniego mężczyznę. W wyniku dalszych czynności funkcjonariusze ujawnili w pobliskim budynku kolejną plantację konopi indyjskich. Trzy pomieszczenia były specjalnie przystosowane do uprawy narkotyków. Do sprawy zabezpieczono prawie 1000 krzaków konopi indyjskich.

Chwilę później do policyjnego aresztu trafili również 38 i 28-latek. Dzisiaj śledczy z komisariatu przy ul. 17 Stycznia pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia.

Za posiadanie środków odurzających jak i ich uprawę grozi kara do 3 lat więzienia.

a