sobota, maj 25, 2024
Follow Us
wtorek, 11 marzec 2014 14:26

Narkotyki ukryte w piwnicy

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Narkotyki ukryte w piwnicy fot. Komenda Stołeczna Policji

Kryminalni z Pragi Północ zatrzymali Kamila Z. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci w trakcie przeszukania mieszkania i piwnicy 30-latka zabezpieczyli ponad 300 gramów amfetaminy, blisko 100 gramów marihuany i ponad 19 gramów kokainy. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją Sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

Kryminalni z Pragi Północ, w trakcie przeszukania lokali należących do Kamila Z. zabezpieczyli narkotyki znacznej ilości. Policjanci ujawnili część narkotyków, które zapakowane były w reklamówki owinięte taśmą . Pozostałe środki odurzające znajdowały się w mieszkaniu podejrzanego. Łącznie, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 300 gramów amfetaminy, blisko 100 gramów marihuany i ponad 19 gramów kokainy, wagi elektroniczne i pieniądze w wysokości 8.300 złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Kamil Z. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Śledczy zebrali materiał dowodowy i przekazali podejrzanego na przesłuchanie do prokuratury. Okazało się, że mężczyzna był już karany za podobne przestępstwo. 30-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratury, sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowe aresztowania na okres trzech miesięcy. Posiadanie środków odurzających znacznej ilości zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

a