poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
środa, 05 marzec 2014 11:34

320 gramów narkotyków na strychu

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
320 gramów narkotyków na strychu fot. Komenda Stołeczna Policji

Śródmiejscy policjanci zatrzymali Sebastiana S. oraz zabezpieczyli łącznie ponad 320 gramów środków odurzających. Amfetamina, kokaina oraz elektroniczna waga służąca do porcjowania narkotyków były ukryte na strychu.

Z ustaleń operacyjnych policjantów wynika że 29-latek prawdopodobnie handlował narkotykami. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania Sebastiana S. doszło w miniony czwartek. Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego od pewnego czasu obserwowali 29-latka podejrzewając, że może być zamieszany w narkobiznes. Kiedy funkcjonariusze sprawdzili strych w budynku, w którym mieszka mężczyzna, utwierdzili się w przekonaniu, że ich podejrzenia mogą być uzasadnione.

Policjanci znaleźli łącznie ponad 320 gramów amfetaminy, kokainy oraz wagę elektroniczną służącą do porcjowania środków odurzających. Klucze do drzwi prowadzących na strych miał przy sobie Sebastian S.

29-latek został zatrzymany a narkotyki i waga zostały zabezpieczone, jako dowód w sprawie. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

a