wtorek, lipiec 23, 2024
Follow Us
wtorek, 04 marzec 2014 13:36

Dozór za narkotyki

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dozór za narkotyki fot. Komenda Stołeczna Policji

Blisko 300 porcji marihuany oraz kokainę przejęli policjanci z mokotowskiego wydziału kryminalnego. Funkcjonariusze zatrzymali także mężczyznę, który odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. 34-latek usłyszał już w prokuraturze zarzut i został objęty policyjnym dozorem. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Działania operacyjne policjantów wydziału kryminalnego mokotowskiej komendy doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 34-latek wpadł w ręce funkcjonariuszy w miejscu zamieszkania. Kryminalni zaskoczyli go na klatce schodowej i zabezpieczyli torbę z roślinnym suszem. W jego mieszkaniu odkryli także woreczek z białym proszkiem oraz elektroniczną wagę. Policjanci zabezpieczyli także na poczet przyszłych kar pieniądze.

Kryminalni zbadali zabezpieczone substancje i okazało się, że jest to blisko 300 gramów marihuany oraz ponad 7 gramów kokainy. 34-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

a