poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
czwartek, 21 listopad 2013 11:12

Fałszywa agencja modelek

Napisane przez Przedruk
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Fałszywa agencja modelek KWP

Policja w Ostródzie ujęła grupę mężczyzn, którzy dopuścili się gwałtów i szantażu na młodych dziewczynach. Wabili je wizją kariery modelek, następnie gwałcili i szantażowali nagraniami.

Mężczyźni pod przykrywką legalnej agencji modelek z Wielkopolski, od około trzech lat wykorzystywali i szantażowali młode kobiety z całej Polski. Oferowali sesje zdjęciowe, ogłaszając się na portalach społecznościowych i nagabując dziewczyny na ulicy. Następnie odurzali kobiety, gwałcili je i nagrywali zajście. Materiały wideo wykorzystywali do szantażu.

Policja zaskoczyła podejrzanych w ich mieszkaniach w Ostródzie. W domu 34-letniego Piotra J., 40-letniego Mariusza M. oraz Bogdana P. funkcjonariusze zabezpieczyli kilka tysięcy plików z materiałami o charakterze pornograficznym. Prokurator przedstawił im zarzuty gwałtu, stalkingu oraz podawania się za policjanta. Grozi im do 12 lat więzienia.

Jednocześnie policja apeluje do pokrzywdzonych kobiet z całego kraju o zgłaszanie się. Im lepsze dowody i więcej zeznań, tym większa szansa na zwiększenie kary sprawcom.
Źródło: http://olsztyn.com.pl/

{jumi [*9]}

a