poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
poniedziałek, 14 październik 2013 13:08

Areszt za narkotyki

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Areszt za narkotyki fot. Komenda Stołeczna Policji

376 gramów marihuany, prawie 70 gramów mefedronu oraz ponad 5 gram kokainy zabezpieczyli policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców z Komendy Stołecznej Policji. Do sprawy został zatrzymany 23 letni Dominik R. Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających za co grozi do 8 lat więzienia. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Gdy policjanci dowiedzieli się, że w jednym z mieszkań na terenie Żoliborza mogą być rozprowadzane narkotykami natychmiast zajęli się sprawą. Udali się do lokalu w którym zastali 23 letniego Dominika R. Młody mężczyzna był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy a z jego mieszkania było czyć wyraźną woń marihuany. W czasie przeszukania znaleziono 376 gramów marihuany, prawie 70 gramów mefedronu oraz ponad 5 gram kokainy. Policjanci zabezpieczyli również 1000 złotych najprawdopodobniej pochodzące z przestępstwa.

Po przesłuchaniu prokurator przedstawił mu zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających za co grozi do 8 lat więzienia. Sąd już zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Mężczyzna był już w przeszłości notowayn w związku z przestępczością narkotykową.

{jumi [*9]}

a