niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
poniedziałek, 12 sierpień 2013 10:48

Kilogram marihuany w rękach policji

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kilogram marihuany w rękach policji fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Komendy Stołecznej Policji zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. W samochodzie którym się poruszali, funkcjonariusze ujawnili prawie kilogram marihuany. Bartosz G. lat 25 odpowie teraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi za to do 8 lat więzienia.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się o tym, że młody mężczyzna jeżdżący czarnym seatem może mieć przy sobie środki odurzające. Funkcjonariusze zauważyli ten pojazd w okolicach Łomianek i postanowili poddać go kontroli. Kryminalni ruszyli za nim w pościg i zatrzymali go w Laskach.
W aucie jechało dwóch młodych mężczyzn. W czasie przeszukania pojazdu ujawniono reklamówkę wewnątrz której, znajdował się zielono brunatny susz roślinny. Po badaniu okazało się, że zabezpieczona substancja to prawie kilogram marihuany. Jednego z zatrzymanych po przesłuchaniu zwolniono a drugi usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 8 lat więzienia. Sąd wobec 25-letniego Bartosza G. zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

{jumi [*9]}

a