wtorek, maj 17, 2022
Follow Us
piątek, 02 sierpień 2013 11:45

6-latek wiózł pijanego ojca

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

6-letnie dziecko trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło w ... sadzie. Z pierwszych policyjnych ustaleń wynika, że to najprawdopodobniej dziecko, siedząc za kierownicą poloneza, uderzyło autem w drzewo. W pojeździe znajdował się także ojciec dziecka, 39-letni mężczyzna, który miał niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego wyjaśniają, jak doszło do niecodziennego zdarzenia, które miało miejsce na terenie jednego z sadów w powiecie otwockim. Mundurowi zostali tam wezwani przez załogę pogotowia ratunkowego. Z zebranych przez policjantów z posterunku w Sobieniach- Jeziorach informacji wynika, że jadący drogą gruntową przez sad polonez z nieustalonych przyczyn gwałtownie skręcił i uderzył w drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że siedzące za kierownicą, jak się okazało 6-letnie dziecko, doznało poważnych obrażeń.

Dziecko zostało zabrane przez karetkę pogotowia do jednego z warszawskich szpitali. Funkcjonariusze policji przebadali 39-letniego mężczyznę, ojca dziecka, który podczas tego zdarzenia przebywał również w samochodzie. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, miał go niemal 1,5 promila.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna zostanie przesłuchany.

{jumi [*9]}

a