sobota, maj 18, 2024
Follow Us
czwartek, 25 lipiec 2013 15:23

Uprawiał konopie w domu

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Uprawiał konopie w domu fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Ursusa zatrzymali Roberta B. Mężczyzna uprawiał konopie w mieszkaniu w specjalnie przygotowanym miejscu, wyposażonym w oświetlenie i wentylację. Funkcjonariusze zabezpieczyli 14 doniczek z krzewami konopi oraz akcesoria do ich uprawy. 22-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.

Policjanci udali się do jednego z domów na terenie Ursusa, gdzie miała miejsce awantura domowa między szwagrami. Kiedy funkcjonariusze pojechali na miejsce, po wejściu do mieszkania wyczuli charakterystyczny zapach marihuany, który wydobywał się z jednego z pomieszczeń. Policjanci postanowili to sprawdzić. Mężczyzna, który otworzył im drzwi twierdził, że to zapach z kanalizacji.

Kiedy kryminalni weszli do jego pokoju, znaleźli tam w specjalnie przygotowanej szafie, wyposażonej w oświetlenie i wentylację doniczki z krzewami konopi.

Policjanci przewieźli 22-letniego Roberta B. do komisariatu. Zabezpieczyli także rośliny wraz z wyposażeniem do ich uprawy. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

{jumi [*9]}

a