sobota, maj 18, 2024
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 117.
poniedziałek, 22 lipiec 2013 10:02

Śmiertelne ciosy kuchennym nożem

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Śmiertelne ciosy kuchennym nożem fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo. Stanisława M. wielokrotnie pchnęła nożem swojego męża. Ciosy okazały się śmiertelne, mężczyzna zmarł w swoim mieszkaniu. 60-latce za popełnione przestępstwo grozi nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miniony czwartek w nocy w jednym z mieszkań przy Alejach Jerozolimskich. Kobieta telefonicznie powiadomiła pogotowie ratunkowe o tym, że po przyjściu do domu zastała męża leżącego na podłodze w kałuży krwi. Po chwili na miejscu pojawiali się policjanci i lekarz. 60-latka ponownie opowiedziała swoją wersję wydarzeń, w której tak naprawdę było sporo nieścisłości i wiele znaków zapytania, zbyt wiele.

To sprawiło, że policjanci postanowili zweryfikować informacje dotyczące tego zdarzenie przekazane im przez kobietę. Bardzo szybko wyszło na jaw, że prawda jest zupełnie inna i przerażająca. Stanisława M. żyła ze swoim mężem od prawie 30 lat. Cztery lata temu para zalegalizowała związek i wzięła ślub. Jak wynika z relacji kobiety od pewnego czasu między nią a mężem się nie układało, mężczyzna nadużywał alkoholu, był agresywny, ubliżał jej i nakłaniał ją do współżycia wbrew jej woli.

60-latka nikomu nie zwierzała się ze swoich problemów i nie prosiła nikogo o pomoc. Wczoraj jak sama powiedziała coś pękło. Podczas kolejnej sytuacji, kiedy mąż się upił i zmuszał ją do innej czynności seksualnej, wzięła nóż i zadała mu nim kilkadziesiąt ran ciętych i kłutych. 63-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Kobieta usłyszała już zarzut zabójstwa.

Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu Stanisławy M. na 3 miesiące. 60-latka za to, co zrobiła może spędzić w więzieniu resztę swojego życia.

{jumi [*9]}

a