sobota, lipiec 20, 2024
Follow Us
poniedziałek, 13 maj 2013 12:29

Przedszkole przyjazne kieszeni

Napisane przez Gazeta Finansowa / KC
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Urzędnicy największej metropolii w Polsce, Warszawy, po raz kolejny mają problem z przyjęciami dzieci do państwowych przedszkoli. Wstępne szacunki mówią o ponad 3 tys. maluchów, którym miasto nie zapewni przedszkolnej opieki. Mieszkańcy mogą jednak liczyć na prywatne placówki.

Przedszkola prywatne nie dość, że przewyższają swoje państwowe odpowiedniki ofertą edukacyjną, to coraz śmielej konkurują też pod względem finansowym. Aby jednak przekonać do siebie rodziców, muszą konkurować też między sobą. - Najważniejsze, aby na tle tej konkurencji nie obniżać poziomu przedszkola – mówi Jerzy Blum, właściciel sieci przedszkoli AMO & Friends. – W przeciwnym razie, placówka straci zaufanie i żadna promocja już jej nie pomoże.

Tego samego zdania jest Izabela Krasicka, dyrektor przedszkola w warszawskiej Radości – AMO Radość, która konkurencji się nie boi. – Jesteśmy na rynku już ponad trzy lata, wypracowaliśmy własny program edukacyjny i szeroką ofertę zajęć dodatkowych – mówi Krasicka.

Jednym z wiodących programów jest akcja Pupil, podczas której przedszkole odwiedzają zwierzęta, a także cykl teatrzyków-kabaretów. To, co wyróżnia placówkę, to przestronny, bezpieczny ogród.

AMO Radość znajduje się przy ul. Garncarskiej 48.

{jumi [*9]}

a