wtorek, maj 17, 2022
Follow Us
środa, 27 marzec 2013 09:58

Aresztowano dilerów Heroiny Wyróżniony

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Aresztowano dilerów Heroiny KSP

Prawie pół kilograma amfetaminy i ponad 160 gramów heroiny, zostało zabezpieczone przez stołecznych funkcjonariuszy zwalczających przestępczość narkotykową, w czasie dwudniowych działań.

Do tych spraw zatrzymano dwie osoby, które będą odpowiadały za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 10 lat więzienia.

 

Stołeczni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zorganizowali dwudniowe działania skierowane w środowisko handlarzy środkami odurzającymi. Policjanci na podstawie analiz materiałów spraw wytypowali dwa adresy mieszczące się na warszawskiej Pradze Północ, gdzie mogło dochodzić do handlu narkotykami. Pierwszego dnia funkcjonariusze zatrzymali 62-letnią Ewę K., u której w czasie przeszukania ujawniono ponad 44 gramy heroiny. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, a następnie została przewieziona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Kolejnego dnia policjanci pojechali pod kolejny wytypowany adres, gdzie w czasie przeszukania u 53-letniego Józefa S. ujawniono i zabezpieczono 426 gramów amfetaminy i ponad 120 gramów heroiny. W czasie dalszych czynności ujawniono i zabezpieczono dwa rowery pochodzące z kradzieży, która miała miejsce na warszawskiej Ochocie. Pokrzywdzeni wycenili ich wartość na prawie 6 tysięcy złotych.

Zatrzymany mężczyzna również trafił do policyjnej celi, a następnie do praskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 10 lat więzienia. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

{jumi [*9]}

a