poniedziałek, sierpień 15, 2022
Follow Us
piątek, 22 marzec 2013 16:20

Nagrodzony lider rynku teleinformatycznego Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nagrodzony lider rynku teleinformatycznego Fot. arch.

Miesięcznik nowoczesnych technologii wyłonił zdobywcę wyróżnienia tytułem Człowieka PR Roku 2012 w branży teleinformatycznej.

Został nim dyrektor PR firmy Kapsch Telematic Services, Krzysztof Gorzkowski. Wyróżnienie przyznała kapituła miesięcznika „Mobile Internet” za efektywną budowę wizerunku marki Kapsch jako lidera technologicznego w obszarze Inteligentnych Systemów Transportowych. Tego typu rozwiązania pozwalają m.in. rozładować korki w miastach, redukować emisję spalin czy zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

Jury nagrodziło liderów polskiego rynku teleinformatycznego statuetkami „Wirtualnych Telefonów” - nazywanych Polskimi Oskarami IT i Telekomunikacji. Otrzymali je przedstawiciele firm i instytucji, które mogą pochwalić się wybitnymi dokonaniami w branży IT i telekomunikacyjnej. Nagrody przyznano w 22 kategoriach produktowo - usługowych, a także czterem  wybitnym postaciom rynku teleinformatycznego, wśród których znalazł się dyrektor PR firmy Kapsch. - Dużym wyzwaniem, ale i ogromną  przyjemnością jest móc  współtworzyć  zmieniający się  wizerunek firmy z ponad 100-letnią historią.  Firmy, która zawsze budowała i wdrażała technologie przyszłości – mówi Gorzkowski. W trakcie swojej kariery zawodowej związany był on głównie z branżą PR i marketingu. Szefował m.in. działom komunikacji w PKN Orlen, Grupie PZU i Prokom Software. W Kapsch Telematic Services pracuje od 2011 r.  

Firma jest znana w Polsce przede wszystkim z wdrożenia i zarządzania systemem elektronicznego poboru opłat na polskich drogach - viaTOLL. Dostarcza również Inteligentne Systemy Transportowe przeznaczone do sterowania i zarządzania ruchem. W 2012 r. Kapsch podpisał umowę z firmą Energopol Południe o współpracy strategicznej w dziedzinie wdrażania tego typu rozwiązań w Polsce.

{jumi [*9]}

a