poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
piątek, 08 marzec 2013 11:41

200 gram marihuany zabezpieczone

Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
200 gram marihuany zabezpieczone fot. Komenda Stołeczna Policji

Piotr B. został zatrzymani przez bielańskich funkcjonariuszy. Kryminalni znaleźli w jego samochodzie ponad 100 gramów marihuany. Kolejne 100 gramów narkotyków znaleźli podczas przeszukania mieszkania. Prokurator przedstawił 28-latkowi zarzut za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Dzisiaj sąd zdecyduje czy wobec mężczyzny zostanie zastosowany środek zapobiegawczy.

Kryminalni z Bielan w wyniku podjętych czynności operacyjne ustalili, że 28-letni Piotr B. może mieć związek ze środowiskiem narkotykowym. Dwa dni temu zatrzymali pojazd do kontroli, w którym znajdowało się dwóch młodych mężczyzn. Kryminalni byli pewni, że w samochodzie znajdują się narkotyki. I tym razem przeczucie ich nie myliło. W pojeździe marki Citroen, na siedzeniu pasażera znaleźli ponad 100 gramów narkotyków. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do bielańskiej komendy.

Jeszcze tego samego dnia kryminalni pojechali na przeszukanie mieszkania, w którym przebywał Piotr B. W lokalu znaleźli kolejnych 100 gramów suszu roślinnego. Narkotyki zostały zabezpieczone i poddane badaniu testerem, które wykazało, że zabezpieczone środki odurzające to marihuana.

Sprawa trafiła do prokuratury. Prokurator przedstawił Piotrowi B. zarzuty za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Dzisiaj sąd podejmie decyzję czy wobec 28-latka zostanie zastosowany środek zapobiegawczy. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

a