czwartek, kwiecień 18, 2024
Follow Us
poniedziałek, 25 luty 2013 09:19

Ukryty pod podłogą

Napisane przez KSP/Pruszków
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ukryty pod podłogą fot. KSP/Pruszków

Pruszkowscy kryminalni wspólnie z dzielnicowymi pruszkowskiej komendy przeprowadzili działania, podczas których zatrzymali osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.

Jeden z mężczyzn wymyślił bardzo pomysłową kryjówkę. Przed policjantami schował się pod podłogą.
W ciągu niespełna 3 godzin w ręce policjantów wpadło w sumie 5 mężczyzn wobec, których sądy na terenie kraju wydały 7 podstaw poszukiwań. Byli to mężczyźni w wieku od 23 do 57 lat. Orzeczone dla nich kary to 48 dni do 3 lat pozbawienia wolności. W mieszkaniu jednej z osób został zatrzymany jej gość, który posiadał narkotyki.

 

Pomysłowością wykazał się 49-latek wobec, którego wydane zostały 2 listy gończe w 2008 i 2011 roku. Po obserwacji jednego z domów na terenie powiatu pruszkowskiego funkcjonariusze mieli pewność, że jest w nim poszukiwany. Jednak kiedy weszli do środka nie zastali tam mężczyzny. Przez godzinę szczegółowo i skrupulatnie przeszukiwali lokal, aż wreszcie znaleźli go w przemyślnie wykonanej skrytce. Dariusz O. chował się pod podłogą. Na nic zdały się uniki i sztuczki stosowane przez poszukiwanych. Będą musieli odbyć orzeczone kary.

{jumi [*9]}

 

a