piątek, maj 24, 2024
Follow Us
sobota, 23 luty 2013 10:01

Oscarowa noc Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oscarowa noc, przegląd najgłośniejszych filmów, które walczą o najważniejsze wyróżnienie w światowej kinematografii odbędzie się 1 marca, czyli kilka dni po uroczystej gali wręczenia statuetek Amerykańskiej Akademii Filmowej.

W programie nocy znalazły się cztery produkcje, które łącznie otrzymały aż 35 nominacji Amerykańskiej Akademii Filmowej: monumentalny film biograficzny "Lincoln", niezwykły dramat przygodowy "Życie Pi" w 3D, wciągający thriller szpiegowski "Operacja Argo" oraz "Miłość".

Te zupełnie różne obrazy łączy doskonała fabuła, świetna reżyseria i przejmujące kreacje aktorskie, które nikogo nie pozostawią obojętnym. To kino przez duże "K". Filmy nie tylko zdobyły uznanie Akademii, ale są jednymi z najważniejszych produkcji minionego roku.
Lincoln - 12 nominacji do Oscarów
Życie Pi 3D - 11 nominacji do Oscarów
Operacja Argo - 7 nominacji do Oscarów
Miłość - 5 nominacji do Oscarów

ENEMEF Oscarowy rozpocznie się 1 marca we wszystkich 27 kinach sieci Multikino o 22, przewidywany koniec ok. 7 rano. Kolejność emisji filmów ustala publiczność przez głosowanie na stronie ENEMEFów, które kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20:00.

Cena biletu: 33 zł (ulgowy 25 zł)

www.enemef.pl
www.multikino.pl

{jumi [*7]}

a