czwartek, luty 02, 2023
Follow Us

Nawrocki

wtorek, 08 styczeń 2013 13:45

Przedpremierowy „Sugar Man" Wyróżniony

Napisane przez Małgorzata Kostro-Olechowska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Przedpremierowy „Sugar Man" www.gutekfilm.pl

Odkryj „Sugar Mana" - pełen optymizmu i energii przebój filmowy, laureata sześciu nagród publiczności festiwali filmowych oraz głównego kandydata do tegorocznego Oscara za najlepszy dokument - na miesiąc przed premierą, w nowym warszawskim kinie Antropos.

13 stycznia o godzinie 19:15 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu w nowym kinie Antropos (ul. Kredytowa 1), które rusza w najbliższy weekend w Warszawie.

„Suger Man" to niewiarygodna (choć prawdziwa!) historia życia człowieka o złotym sercu, któremu przepowiadano wielką karierę, a który przepadł bez wieści na blisko czterdzieści lat. Prawda o jego życiowej drodze i wyborach jest bardziej fantastyczna, niż najbardziej szalone pomysły hollywoodzkich producentów. To trzeba zobaczyć, aby uwierzyć!

Kino Antropos znajduje się w budynku Muzeum Etnograficznego w sercu Warszawy - tuż przy Uniwersytecie Warszawskim i Akademii Sztuk Pięknych. Wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt projekcyjny, a oprócz krzeseł w sali stanęły wygodne kanapy. W budynku, tuż przy sali kinowej, mieści się wspaniała klubokawiarnia. Repertuar kina układać będzie firma Gutek Film we współpracy z Muzeum. Bilety na seanse umożliwiają zwiedzanie wystaw i ekspozycji Muzeum. Repertuar kina Antropos znajduje się na www.antropos.gutekfilm.pl

Daty pozostałych pokazów przedpremierowych filmu „Sugar Man" w kinie Antropos:

27.01 (niedziela) – g. 19:00
29.01 (wtorek) – g. 19:00
02.02 (sobota) – g. 19:00
06.02 (środa) – g. 19:00

{jumi [*7]}

a