wtorek, maj 17, 2022
Follow Us
wtorek, 18 grudzień 2012 15:10

Pół kilograma amfetaminy w rękach policji

Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pół kilograma amfetaminy w rękach policji fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu z Pragi Północ podczas służby ponadnormatywnej zatrzymali Piotra G. Mężczyzna zachowywał się nerwowo na widok umundurowanego patrolu. Funkcjonariusze przystąpili do legitymowania. W trakcie kontroli osobistej, policjanci ujawnili przy mężczyźnie prawie pół kilograma narkotyku. 24-latek trafił do policyjnej celi. Piotr G. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu z Pragi Północ pełniąć służbę ponadnormatywną w okolicach ulicy Ząbkowskiej, zauważyli mężczyznę stojącego w klatce schodowej w bloku. W pewnej chwili 24-latek na widok umundurowanego patrolu Policji zaczął się nerwowo rozglądać za siebie i widać było, że jest zdenerwowany. Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenie policjantów. W trakcie kontroli okazało się, że Piotr G. ukrywał pod kurtką torebkę foliową z białym proszkiem. Po zbadaniu i zważeniu substancji, wyszło na jaw, że jest to prawie pół kilograma amfetaminy.

Piotr G. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Dochodzeniowcy z Pragi Północ zebrali materiał dowodowy, który wraz z podejrzanym przekazali w ręce Prokuratora. 24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyku. Piotr G. przyznał się i poddał dobrowolnie karze jednego roku i dziewięciu miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

a